Taborety / Stołki

( ilość produktów: 11 )

Najlepsze imprezy odbywają się w kuchni. To jedna z prawd niezaprzeczalnych. To w niej toczy się życie, zarówno towarzyskie, jak i rodzinne. Tu godzinami przygotowujemy posiłki, często jemy, pijemy poranną kawę, szykujemy kanapki do pracy. Po całym dniu wracamy i siadamy na stołku, słuchając szumiącej wody w czajniku, nastawionej na wieczorną herbatę. Kuchnia to serce domu, dlatego musi być wygodna i praktyczna. Ułatwiamy to, oferując duży wybór stołków barowych i taboretów.

Praktyczne rozwiązania w kuchni

Praktyczne rozwiązania kuchenne to nie tylko pojemne szafki ale również, a może przede wszystkim, wygodne miejsce do siedzenia. Nasz sklep zadba o to, by klient miał na czym usiąść, przygotowując jedzenie, relaksując się po ciężkim dniu przy kieliszku wina, czy jedząc kolację w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Oferujemy między innymi bardzo praktyczny taboret obrotowy, dzięki któremu jednym ruchem nogi można odwrócić się, by sięgnąć talerz z blatu. Posiadamy także taboret ze schodkiem, skutecznie zastępujący niewygodną drabinę w kuchni.

Stołki i taborety barowe

Często spotkać można kuchnię łączoną z salonem. Bywa, że oddzielona zostaje ona wyspą, która służy za stolik barowy lub stół jadalny. Doskonałym pomysłem będzie dobranie do niej odpowiednich siedzeń. W sprzedaży posiadamy taborety barowe w świetnej cenie, które będą niewątpliwie gustownym uzupełnieniem tych pomieszczeń. Stołki barowe sprawdzą się nie tylko podczas wieczorów z przyjaciółmi, ale też przy rodzinnych posiłkach.

Taboret nie tylko w kuchni

Choć stołki kojarzą się z kuchnią, odgrywają też znaczącą rolę w innych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzają się w biurach i poczekalniach, a w mieszkaniach również w pokojach dziecięcych. W naszej ofercie znajdują się modele zarówno twarde, jak i taborety tapicerowane, tradycyjne i o nieco bardziej futurystycznych liniach – dla dorosłych i dla dzieci. Łączy je jakość i perfekcja wykonania, co przekłada się na ich długie użytkowanie. To dla nas ważne, by klient czuł satysfakcję z dokonanego zakupu.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies
    Zamknij
    pixel